Szybkie linki:

Galeria serwisu


Zbyszek Sirek - kandydat w wyborach 2024

Zbigniew Sirek - kandydat do Rady Gminy Starcza
Wiosenne wybory samorządowe 2024 za kilkanaście dni, czas przedstawić swoją osobę jako kandydata w wyborach. Pozwoli to mieszkańcom dokonać świadomego wyboru swojego reprezentanta do samorządu gminnego.
Jestem jednym z kandydatów do Rady Gminy Starcza. Kandyduję w okręgu nr 8 w Starczy. Nie należę do partii politycznej. Jako radny i reprezantant lokalnej społeczności staram się nie zawięść Waszego zaufania. Jestem znany mieszkańcom z działalności w wielu organizacjach gminnych oraz współzałożyciel, organizator i członek zarządu kilku z nich. Społecznik i organizator wielu działań na rzecz mieszkańców. Wspieram i wspomagam lokalne organizacje gminne. Zauważam potrzeby mieszkańców i staram się być tam, gdzie potrzebna jest reakcja na potrzeby lub problemy lokalne. Poświęcam wiele swojego czasu na działalność społeczną. Masz problem - skontaktuj się ze mną.
Czy zdobyłem zaufanie mieszkańców i znajdę ich poparcie w wyborach samorządowych, czy widzą to inaczej?
Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie, lub poszukać sposobów jego wyjaśnienia, porozmawiać, zapytać.
Znamy już wyniki wyborów. Mieszkańcy wybrali swoich kandydatów.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Starcza, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych, a szczególnie tym, którzy mi zaufali i oddali głos na moją osobę. Dzięki Wam będę mógł pracować w Radzie Gminy Starcza. Serdecznie dziękuję, Zbyszek Sirek
Licznik: 707, teraz stronę przegląda osób:2,  Serwis admin, kontakt: szel@op.pl